24 листопада 2017 р. кафедра українознавства та латинської мови НФаУ провела захід із вшанування пам`яті жертв Голодоморів 1932-1933 рр.

В Україні День пам’яті жертв Голодоморів вшановують кожну четверту суботу листопада, починаючи з 1998 року. Напередодні загальнонаціонального заходу, що припадає в цьому році на суботу 25 листопада, студенти І курсу Національного фармацевтичного університету з викладачами кафедри українознавства та латинської мови Н.О. Лисенко, Н.О. Томаревою та О.К Малютіною провели жалобний захід біля Пам’ятного хреста жертвам Голодомору в Молодіжному парку Харкова.

У пам’ять загиблих українців під час масового, навмисно зорганізованого радянською владою голоду 1932-1933 рр., представники НФаУ поклали квіти, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Рядки зворушливої поеми «Голодомор», прочитаної автором — Ніною Виноградською, відомою українською поетесою, нікого не залишили байдужим.