24 лютого 2020 р. відбулося засідання робочої групи з оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment – HTA) МОЗ України

24 лютого 2020 р. відбулося засідання робочої групи з оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment – HTA)  МОЗ України під головуванням Першого заступника міністра Семиволоса А.В.

На засіданні були заслухані доповіді координаторів пріоритетних напрямків розвитку НТА в Україні, зокрема координатора з науково-освітнього напрямку проф. Немченко А.С., яка охарактеризувала стан підготовки фахівців з цього напрямку, перспективи та проблеми. Також були презентовані наукові розробки НФаУ: рекомендації до галузевого стандарту з оцінки технологій охорони здоров’я; обґрунтування моделі ціноутворення на лікарські засоби за умов впровадження оцінки технологій охорони здоров’я, які викликали значний інтерес членів робочої групи.

За результатами роботи робочої групи було прийнято рішення активізувати роботу з підготовки нормативно-правового акту – постанови Кабінету Міністрів України щодо Державної стратегії розвитку оцінки технологій охорони здоров’я в Україні за визначеними пріоритетними напрямками.

Print Friendly, PDF & Email