24 січня 2023 р. пройшла «Нарада-семінар з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ

СТАНДАРТИ ISO – ПІДҐРУНТЯ ЯКОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ

24 січня 2023 року у Національному фармацевтичному університеті пройшла «Нарада-семінар з якості»  для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ.

Нарада з якості відбулася під керівництвом Проректора ЗВО з НПР/ ПК  з ІСУ Андрія Ігоревича ФЕДОСОВА. У своєму виступі проректор проаналізував роботу НФаУ у відповідності до вимог Інтегрованої системи управління за стандартами ISO 9001: 2015 (система управління якістю), ISO 14001: 2015 (екологічний менеджмент) та ISO 50001:2018 (енергетичний менеджмент) під час воєнного стану.

Помічниця ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Іванівна НАЗАРКО проінформувала про особливості підготовки до Наглядового (зовнішнього) аудиту та зазначила терміни проведення внутрішніх аудитів ІСУ НФаУ.

Крім того, під час Наради було представлено узагальнені результати розробки Стратегічного плану НФаУ на 2023-2025 рр. на основі SWOT-аналізу топ-менеджерів університету.

У «Нараді-семінарі з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ взяли участь 27 керівники структурних підрозділів/процесів та співробітники відділу управління якістю.

Прес-реліз