24 січня 2018 р. опубліковано черговий рейтинг Webometrics

Рейтинг обраховує ступінь інтеграції ВНЗ у «світову павутину». Його результати визначаються на основі показників, що свідчать про масштабність та авторитетність представлення вишів у науково-освітньому просторі, показників цитованості наукових праць, якості науково-методичних матеріалів, популярності складових діяльності університету в Інтернет-просторі.

Webometrics ранжує близько 22 тисяч вишів світу.

За результатами січня 2018 р., серед 327 вищих навчальних закладів України НФаУ посів 38 місце (у світі – 5452). У розрізі регіональних вишів, НФаУ посів 7 місце, серед підпорядкованих МОЗ України – 5 місце.

Для порівняння:

У липні 2017 р. НФаУ мав такі показники:

серед 330 вищих навчальних закладів України 50 місце (світ – 6020); серед харківських – 6 місце; серед медичних 6 місце.

Вітаємо колектив Національного фармацевтичного університету із позитивною динамікою росту у рейтингу Webometrics!