24 січня 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр

Засідання наради-семінару відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості Федосов А. І.

Проректор з НПР Крутських Т. В.  окреслила організацію освітнього процесу у 2020/2021 н.р. та визначила головні стратегічні задачі і тактичні дії щодо навчального процесу в НФаУ.

Начальник відділу управління якістю Назарко О. І., презентувала проєкт щодо створення в університеті інтегрованої системи управління (ІСУ) відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018.

Головний аудитор НФаУ Лебединець В. О. та фахівець з енергетики Жук С. О. представили кейс НФаУ щодо вимог стандартів ISO по еко- та енергоменеджменту.

У роботі наради-семінару взяли участь 39 завідувачів кафедр, спікери та співробітники відділу управління якістю.