24 травня відбувся урочистий прийом Харківського Дипломатичного клубу, який є комунікативним майданчиком для обміну та реалізації спільних проєктів на міжнародному рівні.

Дипломатичний клуб – це добровільне об’єднання, в засіданні якого можуть брати участь не тільки дипломати, а й представники різних організацій. Основна мета його діяльності – популяризація Харкова та розвиток міжнародного співробітництва.

Під час заходу звання почесного члена Харківського Дипломатичного клубу отримала ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька.

Алла Котвіцька відзначила, що для представників дипломатичного середовища, бізнес і культурної еліти стан і розвиток освітнього простору є одним із маркерів іміджу країни. Тим більше це важливо в умовах економіки знань та цінності людського капіталу, і тим більше це важливо для таких соціально відповідальних галузей, як сфера охорони здоров’я. Для Національного фармацевтичного університету партнерство з Харківським Дипломатичним клубом – це нові можливості.

Академічна спільнота НФаУ вітає ректора Аллу Котвіцьку із набуттям членства в Харківському Дипломатичному клубі!

24 травня 2021 р. ректор НФаУ Алла Котвіцька отримала звання почесного члена Харківського Дипломатичного клубу 24 травня 2021 р. ректор НФаУ Алла Котвіцька отримала звання почесного члена Харківського Дипломатичного клубу