24 травня 2018 р. на базі Національного фармацевтичного університету проведена основна сесія зовнішнього оцінювання якості освіти з української мови та літератури

Вперше Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти надав вищий ступінь довіри нашому університету щодо проведення Зовнішнього незалежного оцінювання. Для проведення тестування був задіяний хіміко-технологічний корпус НФаУ.

Участь у тестуванні взяли близько 200 випускників Харкова та області.

У роботі пункту проведення ЗНО були задіяні 6 аудиторій. Спільно з персоналом пункту тестування працювала уповноважена особа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Серед персоналу, який забезпечував перебіг ЗНО – відповідальний за пункт ЗНО, інструктори та чергові, – було чимало викладачів і співробітників університету.