24 травня 2018 р. студенти Національного фармацевтичного університету прийняли військову присягу

Урочиста церемонія відбулася в Харківському національному медичному університеті. 35 юнаків та дівчат, які є студентами 4-го курсу НФаУ, після завершення навчання на кафедрі медицини катастроф і військової медицини ХНМУ дали клятву на вірність українському народові.

Після трьох років навчання за програмою офіцерів запасу на кафедрі медицини катастроф і військової медицини Харківського національного медичного університету за військово-обліковою спеціальністю «фармація», юнаки і дівчата отримали первинне офіцерське звання (молодшого лейтенанта запасу), право на вступ і безкоштовне навчання в Українській військово-медичній академії та можливість працювати на провізорських посадах у силових структурах: прикордонних військах, на митниці, органах СБУ, МВС, Збройних силах.