24 вересня 2016 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей

Мета заходу – допомога випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії, а також знайомство з історією НФаУ, його традиціями, спеціальностями.

Майбутні абітурієнти та їхні батьки прийшли до Національного фармацевтичного університету, щоб ближче познайомитися з ВНЗ. У холі корпусу гостей зустрічав студентський актив, який допомагав гостям зорієнтуватися в університеті. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про НФаУ.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв`язків), професор С.Б. Попов. У своєму виступі він розповів про переваги навчання в нашому університеті, відзначивши профільність ВНЗ, наявність умов для всебічного розвитку студента; про матеріально-технічну базу, умови навчання та отримання якісної освіти, професорсько-викладацький склад, а також високі показники працевлаштованості випускників.

Заступник ректора з навчальної роботи, доцент Л.М. Віннік розповіла про підготовчі курси, заступник відповідального секретаря приймальної комісії доцент Н.В. Живора ознайомила з умовами прийому в 2016 році.

Декани О.А. Здорик, заступники деканів В.А. Рибак, О.В. Очкур розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили освітні програми «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Далі для гостей заходу були проведені екскурсії на кафедрах:

• технології ліків;
  • організації та економіки фармації
  • ботаніки
  • біотехнології
  • фізичного виховання та здоров’я
  • косметології і аромології
  • медичної хімії.