25-27 жовтня 2016 р. у Києві, в Палаці дітей та юнацтва, відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

Форум зібрав 538 учасників, як вітчизняних, так і закордонних.

За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Почесне звання Лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику», та отримав іменну відзнаку ректору НФаУ, академіку НАН України В.П. Черних – «За впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу». Крім того, НФаУ був нагороджений дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності».

Вітаємо колектив університету з перемогою!

Матеріали за темою:

Національний фармацевтичний університет отримав відзнаки на Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»