25-30 березня 2019 р. у НФаУ працював профорієнтаційний табір «PharmCamp»

З 26 по 30 березня в Національному фармацевтичному університеті панувала весела атмосфера профорієнтаційного табору «PharmCamp» «Фармація – наука про ліки і не тільки!».

Учні 8-11 класів мають нагоду відкрити для себе світ фармації, допомагає визначитися з вибором майбутньої професії, зробити перші кроки до успіху знайти власне покликання та познайомитися з особливостями навчання у Національному фармацевтичному університеті.

Тиждень був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, враженнями та позитивними емоціями.

Учасникам проекту гостинно відчинили двері кафедри:

• неорганічної хімії лабораторне заняття «Класи неорганічних сполук»
  • медичної хімії лабораторне заняття «Чарівний світ вуглеводів»
  • фармацевтичної хімії
  • фізіології та анатомії людини лабораторне заняття «Приходь та оціни своє здоров’я»
  • клінічної лабораторної діагностики
  • мікробіології, вірусології та імунології
  • біологічної хімії лабораторне заняття «Жири, білки, вуглеводи»
  • патологічної фізіології лекція «Патофізіологія хвороб цивілізації», екскурсія до віварію ЦНДЛ.
  • хімії природних сполук лабораторне заняття «Дивовижний світ лікарських рослин»
  • товарознавства практичне заняття «Правила користування медичними приладами для діагностики захворювань»
  • технології ліків лекція «Приготування концентрованих розчинів»
  • управління якістю практичне заняття «Стандартизація як основа якості продукції»
  • органічної хімії екскурсія  «Органічна хімія для фармації. Синтез нових біологічно-активних речовин»
  • біотехнології практичне заняття «Біотехнологія – майбутнє і сьогодення»
  • аналітичної хімії лабораторне заняття «Хімічна реакція власними руками»
  • українознавства та латинської мови екскурсія до музею українського побуту
  • управління та економіки підприємства лекція «Екологія – наука чи спосіб життя»
  • менеджменту та адміністрування практичне заняття «Мистецтво переконувати»

Для гостей були проведені інформаційно-оглядові екскурсії фармацевтичним містечком, студентським рестораном «Misce.Da.Signa». Діти і вчителі були приємно вражені цінами страв, зазирнули у таємниці приготування їжі. У Музеї історії НФаУ дітям продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». А студенти поділилися знаннями і враженнями від навчання в нашому виші.

Табір відвідали учні шкіл м. Харкова № 2, 13, 27, 32, 42, 49, 52, 54, 107, 116, 118, 129, 133, 139, 144, 153, 161,173, ХЗОШ с. Бірки