25 березня 2021 р. у Харківській міській раді відбулася зустріч секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича із співробітниками НФаУ

Сьогодні, 25 березня 2021 р. у Харківській міській раді відбулася зустріч секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича із співробітниками Національного фармацевтичного університету.

На зустрічі були присутні ректор професор Котвіцька Алла Анатоліївна, перший проректор професор Федосов Андрій Ігоревич і 53 співробітники університету, які мали змогу звернутися до Ігоря Олександровича з проханнями щодо благоустрою будинків, де вони мешкають, прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування та участі у соціальних медичних міських програмах. Зустріч відбувалася в дружній та продуктивній атмосфері. Значна кількість питань була вирішена одразу, а інша частина знаходиться на стадії виконання.

Колектив Національного фармацевтичного університету висловлює щиру вдячність за підтримку та уважне ставлення до мешканців міста.