25 лютого 2020 р. у НФаУ відбувся благодійний марафон «Весела Масляна»

Серед присутніх були співробітники, студенти університету та Коледжу НФаУ, вихованці підшефної школа-інтернату №8 – діти з особливими потребами.

У рамках заходу провели благодійний аукціон «Від серця до серця», зібрані кошти були передані до Харківської спеціальної школи №8, де живуть і навчаються діти з наслідками поліомієліту та церебральним паралічем.

Усі бажаючи могли знайти собі справу по душі на інтерактивному майданчику «Місто майстрів», взяти участь у майстер-класах з виготовлення мотанок, відомих усім вузлових ляльок, познайомитися з технікою виготовлення валяних іграшок, спробувати створити щось цікаве у техніці «декупаж». Не обійшлося без головного символу традиційного святкового тижня перед початком Великого посту – смачних та рум’яних млинців.