25 січня 2022 р. відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсів

25 січня відбулася нарада кураторів академічних груп I-IV курсів.

Під час наради помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Назарко доповіла про стан заповнення студентами портфоліо та висвітлила план роботи кураторів академічних груп I-IV курсів на ІІ семестр 2021/2022 н.р..

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань Карина Толмачова представила результати аналізу звітів кураторів за І семестр 2021/2022 н.р.

Вперше під час наради доповідачами стали найкращі куратори академічних груп (Олена Мозгова, Марина Остапець та Тетяна Дядюн) . Куратори поділилися досвідом роботи у групах.

Під час наради кураторам надана інформація про функціонування та набір у студентську театральну студію (керівник – актриса театру О.С.Пушкіна Катерина Бєлая), до бального та вокального колективів, а також обговорено заходи з виховної роботи на лютий 2022 р.