25 січня 2016 року студенти 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» з викладачами кафедри соціальної фармації відвідали КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25 січня 2016 року студенти 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» з викладачами кафедри соціальної фармації доц. Крупенею В. І., доц. Карпенко Л. А. та ас. Пастуховою О. А. відвідали КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», де прослухали лекцію з дисципліни «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій» за темою: «Заходи першої медичної допомоги при пораненнях та ураженнях. Класифікація та призначення м’яких пов’язок. Правила накладання бинтових пов’язок».

Студенти ознайомилися з правилами надання домедичної допомоги у випадку зупинки серця, накладення пов’язок та шин у разі травматичних ушкоджень. Також студенти мали змогу закріпити свої практичні навички за допомогою макетів та допоміжного матеріалу.

Необхідно зазначити, що лектором також розкрито тему надання домедичної допомоги під час обморожень, яка є вкрай актуальною на сьогоднішній зимовий час.

«Я ніби побувала в реальній ситуації надання потерпілому домедичної допомоги, і відчула на собі, що це дуже не легке завдання, і без набутих практичних навичок можна з ним не впоратись», – говорить студентка 3 групи Богдан Наталія.

1 2

Print Friendly, PDF & Email