25 січня 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

25 січня на базі Національного фармацевтичного університету відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – 2020, організатором якої є департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Проректор з науково-педагогічної роботи НФаУ проф. Загайко А. Л. відкрив олімпіаду, оголосив регламент її проведення та побажав усім успіхів. Загалом в олімпіаді, яка включала в себе теоретичну та практичну частини, взяли участь близько 250 учнів 8 – 11 класів, що стали переможцями ІІ етапу, з районів, міст та об’єднаних територіальних громад Харківської області. Разом з тим, учителям-керівникам груп була проведена презентація освітніх програм та спеціальностей Національного фармацевтичного університету.