25 травня 2020 р. ІПКСФ НФаУ розпочав цикли підвищення кваліфікації у Луцьку за дистанційною формою навчання

25 травня 2020 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикли підвищення кваліфікації«Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контроль якості лікарських засобів» (25.05-25.06.2020 р.), «Актуальні питання організації відпуску та контролю якості лікарських засобів та лікарської рослинної сировини» (25.05-10.06.2020 р.) у м. Луцьк.

Дистанційні цикли знаходиться на сайті postgrade.nuph.edu.ua у віртуальному середовищі Moodle. Процес навчання на дистанційному циклі, орієнтований на працівників фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України, буде проходити під постійним супроводом тьютерів кафедри.

Засвоєння програмного матеріалу дозволяє слухачам отримати ґрунтовну підготовку та закріпити практичні навички з питань організації забезпечення якості лікарських засобів в Україні:

• шляхів захисту фармацевтичного ринку від фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів, управлінню та забезпеченню якості лікарських засобів,
  • особливостям стандартизації, сертифікації та контролю якості різних груп лікарських засобів,
  • основам броматології.

Слухачі мають можливість оволодіти основами організації та управління фармацевтичною галуззю, основам фармакоекономіки, фармакоінформатики, особливостям психології ділового спілкування.