25 вересня 2021 р. у НФаУ відбувся День відкритих дверей

25 вересня у НФаУ пройшов перший в 2021 році офлайн День відкритих дверей – із моменту запровадження карантинних заходів майбутні вступники вперше по-справжньому могли відвідати університетські локації.

До організації Дня відкритих дверей університет підійшов дуже ретельно, керуючись насамперед турботою про здоров’я його учасників.

Цей захід став великою цікавою подорожжю по НФаУ та університетському життю, адже його головне завдання не тільки познайомити вступників із освітніми програмами, а й дати їм можливість відчути студентську атмосферу НФаУ.

На Дні відкритих дверей виступили проректори, декани та їхні заступни, школярська молодь отримала також відомості про доуніверситетську підготовку. Захід закінчився сесіями «Питання-відповідь» з представниками факультетів та приймальної комісії. Вступники з перших вуст дізналися, що чекає на них під час вступу на певну програму і які кар’єрні можливості обіцяє навчання у НФаУ.

Більш глибоке занурення в навчальне і наукове життя чекало відвідувачів на майстер-класах кафедр біотехнології, косметології і аромології, технологій фармацевтичних препаратів, неорганічної та фізичної хімії, хімії природних сполук, а з історією університету, лікознавства, видатними ентузіастами фармації познайомив Музей історії НФаУ.

Чекаємо на вас під час наших наступних заходах і будемо раді бачити серед наших студентів!