25 жовтня 2021 р. делегація НФаУ розпочала робочий візит до Варшавського медичного університету у рамках програми Erasmus+

25 жовтня делегація Національного фармацевтичного університету у складі проректора з НПР, доктора фармацевтичних наук, професора Інни Владимирової, директора Навчально-наукового інституту прикладної фармації, доктора медичних наук, професора Ігоря Кіреєва, професора кафедри фармакогнозії, доктора фармацевтичних наук Олега Кошового розпочала робочий візит до Варшавського медичного університету у рамках програми Erasmus+.

Протягом 25-30 жовтня заплановано зустрічі із деканом фармацевтичного факультету, професором Joanna Kolmas, заступником декана, професором Piotr Luliński; візит на кафедру фармакогнозії та молекулярних основ фітотерапії й зустріч із завідувачкою, професором Anna Kiss та професором кафедри Sebastian Granica Варшавського медичного університету.

У рамках візиту делегація ознайомиться з матеріально-технічною базою, науковими напрямами центру доклінічних досліджень Варшавського медичного університету для визначення й обговорення спільних проєктів. Також планується візит до симуляційного медичного центру – багатопрофільного дослідницького та навчального центру, що має сучасні медичні симулятори для навчання студентів.