25 жовтня 2016 р. на кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту відбулося святкування Дня маркетолога

У святкуванні взяли участь студенти 1 та 3-6 курсів спеціальності «Маркетинг» та викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу. Студенти 1 курсу підготували презентацію та вірші, 3 та 4 курсу – відеоролики з поздоровленням співробітникам кафедри та маркетологам, студенти 5 курсу випустили газету.

З нагоди професійного свята за наполегливість у навчанні та активну участь у житті університету студенти-маркетологи були нагороджені почесними кубками.

Колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту вітає маркетологів зі святом та бажає креативного мислення, цікавої роботи, прогнозованого ринку!