25 жовтня 2017 р. на кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту відзначили День маркетолога

На кафедрі фармацевтичного маркетингу та менеджменту відбулося святкування Дня маркетолога. Після того, як прозвучали віршовані привітання, завідувач кафедри професор В.В. Малий вручив маркетологам солодощі. Студенти-маркетологи подарували роздруковане на полотні фото викладачів кафедри. Святкування завершилось чаюванням.

Колектив кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту вітає студентів-маркетологів із професійним святом і бажає здоров’я та щастя, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та добробуту, а також успіху, який буде супроводжувати у всіх справах!