26-28 січня 2020 р. до НФаУ завітала делегація Литовської фармацевтичної асоціації

До Національного фармацевтичного університету з 26 по 28 січня завітала делегація Литовської фармацевтичної асоціації на чолі з головою асоціації проф. Едуардасом Тарасявічюсом.

До складу делегації увійшли завідувачі провідних аптек Литовської республіки (м. Вільнюс, Каунас, Клайпеда). В рамках візиту відбулась робоча нарада з ректором НФаУ проф. Котвіцькою А. А. щодо шляхів імплементації госпітальної фармації у діяльність закладів охорони здоров’я України, а також вимог до якості екстемпоральних лікарських засобів в Україні та Литві.

Обговорено напрямки подальшої співпраці та участі у наукових та практичних заходах НФаУ та Литовської фармацевтичної асоціації, проведенння виробничої практики для студентів НФаУ на базі аптек Литовської республіки. Гості зустрілись з почесним ректором НФаУ академіком Черних В. П. та ознайомились з кафедрами та лабораторіями НФаУ.

А. А. Котвіцькій та В. П. Черних було вручено іменні відзнаки Литовської фармацевтичної асоціації “Pro gloria Pharmaciae”.

Кафедра фармацевтичної хімії організувала workshop “Modern approaches to the quality assurance of compounding preparations”.