26 березня 2019 р. на базі НФаУ відбулася презентація «Аптечна косметика LEDA: складові, специфіка та особливості застосування. Фармакологічна опіка»

В заході взяли участь представники аптечних закладів Харкова та НФаУ.

Презентацію провела Березовська О.В., провідний фахівець ТОВ «ЛЕДА», випускниця НФаУ. Під час виступу вона представила здобутки компанії у напрямку розробки професійної органічної та дерматологічної косметики, власне виробництво якої було розпочато у 2016 р. Особливу увагу було приділено відмінностям органічної косметики від не органічної та фармацевтичній опіці. Під час зворотного зв’язку представники компанії відповіли на запитання аудиторії, та надали можливість присутнім протестувати засоби догляду за шкірою обличчя та рук.

Аптечна мережа «ЛЕДА» – давній партнер НФаУ, потенційний роботодавець та одна з баз практик для студентів університету.