26 червня 2015 року у кіноконцертному залі «Україна» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Коледжу Національного фармацевтичного університету

У коледжі, багатому на славетні традиції, здійснюється підготовка молодших спеціалістів і бакалаврів на денній та заочній формах навчання. Сьогодні Коледж НФаУ – це сучасний навчальний заклад, диплом якого є гарантією успішної професійної кар’єри за отриманими спеціальностями «Фармація», «Виробництво фармацевтичних препаратів», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук».

Цьогоріч 446 юнакам та дівчатам навчальний заклад дав перепустку в життя: диплом бакалавра фармації отримали 58 студентів коледжу, серед яких 2 – з відзнакою, диплом техніка-лаборанта – 43 студенти, 3 – з відзнакою, молодшого спеціаліста фармації – 343 студента, 42 – з відзнакою.

Бажаємо випускникам обрати свій шлях у житті, йти вперед, незважаючи на перешкоди, та стати справжніми професіоналами. У добру путь, дорогі випускники!