26 листопада 2020 р. Національний фармацевтичний університет відвідав керівник міжнародного центру «Ель Джіср» (Марокко)

26 листопада 2020 року до Національного фармацевтичного університету завітав керівник міжнародного центру «Ель Джіср» Буірабдан ХУСЕЙН (Агадір, Марокко).

Мета візиту – знайомство з університетом та співпраця з питань залучення громадян Королівства Марокко до навчання у НФаУ.

Під час зустрічі перший проректор з науково-педагогічної роботи Андрій ФЕДОСОВ, декан факультету з підготовки іноземних громадян Світлана КАЛАЙЧЕВА та керівник міжнародного центру Буірабдан ХУСЕЙН обговорили подальші напрями співробітництва.