26 листопада 2022 року – День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв  Голодоморів 1932-1933, 1921-1923 і 1946-1947 років, який Україна вшанувала 26 листопада 2022 року студенти і викладачі університету, у знак пам’яті, долучились до перегляду фільму “ЦІНА ПРАВДИ”.

26 листопада 2022 року - День пам'яті жертв голодоморівДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ – біль у серці й страшна сторінка в Книзі Пам’яті України і світу!

Втративши мільйони життів, Україна довела: ми є НАЦІЄЮ, яку не можна підкорити навіть тотальним голодом.
Як і 90 років тому, сьогодні росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору – знищення української ідентичності та української нації.
Проте ми знаємо – наша пам’ять про минулі злочини має бути живою і чесною, щоб запобігти геноциду в майбутньому.
Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.
Кіноперегляд організовано Студентським самоврядуванням під час роботи Клубу НФаУ «STUDENT CINEMA”.