26 лютого 2016 р. в приміщенні Харківського будинку вчених обласний комітет Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України провів конкурс поезії «Симфонія душі – 2016».

Учасниками конкурсу стали більше 30 членів профспілки, а це працівники закладів охорони здоров’я міста і області, викладачі та студенти ВНЗ усіх рівнів акредитації.

Віршовані рядки учасників, сповнені ніжності та натхнення, традиційно були присвячені любові до рідної землі, коханих, родини. Найкращих авторів обирало «народне» журі, до складу якого увійшли бажаючі з числа присутніх гостей.

Члени літературно-естетичного клубу «Гармонія», що діє при Науковій бібліотеці Національного фармацевтичного університету Сорока Ю. І., Тимченко А. О., Сілаєва Л. Ф., Ісаєнко Ю. В. стали переможцями конкурсу.

Вітаємо колег з перемогою та бажаємо подальших поетичних успіхів!

26 02 16 pidsymku 1 26 02 16 pidsymku 2