26 лютого 2020 р. відбувся другий відбірковий етап студентської ліги Харкова з гри «Що? Де? Коли?» сезону 2019/2020 рр. під патронатом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, комунального закладу «Харківський міський центр дозвілля молоді» та Центру інтелектуальної творчості «От Винта».

У ньому взяли участь 35 команд ЗВО міста, зокрема 2 команди студентів НФаУ. Учасники відповіли на 30 запитань з різних областей – історії, науки, культури, спорту, повсякденного життя. Це був справжній інтерактивний квест. Гравці нашого університету показали рівень всебічного інтелектуального розвитку та освіченості.

Пишаймося разом!