26 травня 2021 р. відбулося обговорення проєктів освітніх програм спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент

26 травня у співпраці із зовнішніми стейкхолдерами відбулося онлайн обговорення проєктів освітніх програм «Економіка підприємства» (спеціальності 051 Економіка), «Якість, стандартизація та сертифікація» (спеціальності 073 Менеджмент), «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» (спеціальності 073 Менеджмент) та «Логістика» (спеціальності 073 Менеджмент).

Привітавши учасників круглого столу, проректор з НПР Національного фармацевтичного університету, професор Наталя Половко надала вичерпну інформацію щодо основного змісту представлених освітніх програм, сучасні вимоги до їхньої розробки та обговорення.

Поділилися своїми пропозиціями з питання удосконалення освітніх програм співробітники кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ.

До обговорення у режимі відеоконференції долучилися:

Дар’я Гончаренко, головний спеціаліст відділу розвитку реального сектору економіки, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;

Мирослава Губар, фахівець з управління медичною інформацією, ФК «ЮРіЯ-ФАРМ»;

Олена Гудзенко, лікар, куратор проєктів, Re Future Clinic;

Марія Григорак, завідувач кафедри логістики, професор, д.екон.н., Національний авіаційний університет;

Надія Дурасова, головний бухгалтер, НФаУ;

Марія Зарічкова, д. фарм. н., професор кафедри управління та економіки, Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ;

Тетяна Камінська, д. екон. н., професор кафедри економічної теорії, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;

Беатріс Канж, менеджер із закупівель, ТОВ «МІЛЛІФОРМ»;

Євген Котляров, старший науковий співробітник, к. екон. н., Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України;

Роман Котляров, менеджер з логістики, ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА»;

Ганна Кубасова, економіст планово-фінансового відділу, НФаУ;

Наталія Кутова, лікар, ТОВ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ДОБРОБУТ-ПОЛІКЛІНІКА»;

Микола Красько, лікар-терапевт, Центр первинної медичної допомоги «КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня»;

Вікторія Литка, к. фарм. н., заступник директора з питань якості, уповноважена особа, ТОВ «Валартнін Фарма»;

Людмила Маслоїд, менеджер систем якості, ПП «Торос-груп»;

Олена Матяш, начальник планово-фінансового відділу, НФаУ;

Павло Носуліч, заступник медичного директора, ТОВ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ДОБРОБУТ-ПОЛІКЛІНІКА»;

Надія Пакула, менеджер, ТОВ «Укр-Сафарі-Тур»;

Аліна Пегусова, начальник контрольно-ревізійного відділу, Аптечна мережа «9-1-1»;

Тетяна Портянко, заступник директора з якості, к. техн. н., доцент, ТОВ «ЧОЦСК «ЧЕРКАСИ-ПЛАЗМА»;

Ольга Пунтус, менеджер з розвитку, ТОВ «Медикус»;

Лілія Савельєва, лікар, Харківський міський перинатальний центр;

Олена Семиренко, головний фахівець супроводу реформ та регіонального розвитку, МОЗ України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»;

Оксана Ткачова, д. фарм. н., професор кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, НФаУ;

Ганна Ханжина, менеджер систем якості, ТОВ «Вітмарк Україна»;

Оксана Цурікова, директор, к. фарм. н., доцент, «ВТМ Фарм»;

Олег Чуєшов, директор з логістики, ТОВ «ФК «Здоров’я»;

Богдан Шийко, менеджер з логістики, НВЦ «Борщагівський ХФЗ»;

Людмила Якубенко, начальник відділу управління персоналом і розвитку, ТОВ «Навчальний центр «УКРМЕДСЕРТ».

Також у обговоренні освітніх програм взяли участь здобувачі вищої освіти:

Спеціальності 051 Економіка:

Юлія Бондаренко (студентка 5 курсу, денне відділення); Ірина Дашутіна (студентка 4 курсу, денне відділення); Ганна Снесар (студентка 3 курсу, денне відділення); Аіда Ісмаілова (студентка 3 курсу, заочне відділення); Валерія Якименко (студентка 2 курсу, денне відділення);

Спеціальності 073 Менеджмент:

Вікторія Козаченко (студентка 5 курсу, заочне відділення); Олексій Накотенко (студент 5 курсу, денне відділення); Ольга Сіра (студентка 5 курсу, денне відділення); Олена Альбінська (студентка 5 курсу, вечірнє відділення).

Внутрішні та зовнішні стейкхолдери наголосили на компетентностях, яких вони потребують від випускників спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент.

Роботодавці висловили позитивну оцінку організації освітнього процесу для здобувачів вищої освіти та надали свої пропозиції з оновлення освітніх програм.

Присутні роботодавці – представники провідних вітчизняних фармацевтичних підприємств – відзначили високу теоретичну та практичну підготовку випускників, яку вони отримують в стінах НФаУ, та висловили вдячність на адресу керівництва університету, гарантів програм, викладачів, які забезпечують високий рівень знань. Також роботодавці висловили готовність долучитися до освітнього процесу шляхом читання лекцій, проведення тренінгів і вебінарів.

Колектив кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФау висловлює щиру подяку зовнішнім стекхолдерам-работодавцям та внутрішнім-здобувачам вищої освіти всіх освітніх програми кафедри за співробітництво і конструктивну взаємодію!