27 грудня 2016 р. в переддень Нового року в нашому університеті в корпусі на Валентинівській, 4 був проведений Новорічний ранок для дітей співробітників «ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ 2017 РІК»

Новорічні ранки – це приголомшливі свята дитинства, заповнені чарами і казкою. Це веселощі і карнавал, посмішки і конкурси, щасливі дітки і хлопаючі в долоні батьки. У ці передноворічні свята так хочеться повірити в чудеса, повірити, що чудеса існують і загадані на святі бажання обов’язково збудуться.

27 грудня 2016 року в переддень Нового року в нашому вузі в корпусі на Валентиновській, 4 був проведений Новорічний ранок для дітей співробітників «ЗУСТРІЧАЄМО НОВИЙ 2017 рік», в якому взяли участь дітки від одного рочку до одинадцяти років.

Протягом дня для дітей виступали колективи Культурного центру НФаУ, Студентської профспілки, Студентського парламенту НФаУ. Діти познайомилися з Мудрого Совою і Добрим Доктором, позмагалися з Клоуном і Червоною Шапочкою, повеселилися з піратами і відьмочками, і звичайно ж, загадали свої бажання разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та Зимонькою. Вогники щастя і доброти горіли в очках наших діток, вони бігали і стрибали, закидали ялинку сніжками, брали участь в конкурсах і …. отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Величезна кількість позитиву і масу позитивних емоцій отримали і діти, і батьки, і ми, організатори і учасники Новорічного уявлення. Студентам і співробітникам вузу, які взяли участь в організації свята було дуже приємно бачити радість діток. Ми працювали не даремно, і в наступному році це свято – «Новий Рік для Дітей співробітників НФаУ» вже стане доброю традицією нашого Університету. Величезне спасибі батькам, бабусям і дідусям, які повірили в нас і з дітками прийшли на свято!

Дід Мороз, Снігуронька, Зима, казкові персонажі та тепла атмосфера свята чекає вас з дітками на дитячі ранки в наступаючому 2017 році !!!

З НОВИМ РОКОМ!!!

З НАСТУПАЮЧИМ РІЗДВОМ!!!

P.S. Окрема подяка ректору НФаУ проф. Черних В.П., ректорату, планово-фінансового відділу, мережі ресторанів НФаУ та адміністративно-господарської частини за допомогу і підтримку в проведенні свята.

ВИ НАЙКРАЩІ!!!