27 квітня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося урочисте закриття «Кубка ректора» із міні-футболу та перший турнір із кросфіту між командами НФаУ та Коледжу НФаУ

На початку заходу святковим парадом стадіоном пройшли дев’ять футбольних команд вишу: «НФаУ I», «НФаУ II», «Марокко», «Риудан», «Єльхадра», «Мотивишен», «Скуза», «Браття» та «Хлива». Парад приймав ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних.

На заході були присутні проректор з адміністративно-господарчої роботи Л.М. Канцедал, проректор з виховної роботи О.С. Кухтенко, директор Коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко, декан факультету з підготовки іноземних громадян В.Д. Горячий, декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування О.А. Здорик, заступник декана фармацевтичного факультету №1 В.В. Король, заступник декана фармацевтичного факультету № 2 О.О. Суріков, заступник декана медико-фармацевтичного факультету О.В. Очкур, заступник декана фармацевтичного факультету № 3 В.Ю. Кузнєцова, завідувач кафедри процесів і апаратів хіміко-фармацевтичного виробництва Р.В. Сагайдак-Нікітюк, заступник голови обкому профспілки медичних працівників Т.Б. Пустовойт, головний бухгалтер профспілки НФаУ Г.М. Алтухова, голова профспілки студентів С.А. Недорубко.

У межах заходу відбувся товариський поєдинок із кросфіту між командами студентів університету та коледжу. Кожна команда складалася з п’яти юнаків та п’яти дівчат. За правилами змагань, перемагає та команда, яка швидше пройде естафету зі спортивних вправ.

Треба зазначити, кросфіт – це система фізичної підготовки (автор Грегор Глассман), яка включає в себе елементи тренувань високої інтенсивності, важкої атлетики, пауерліфтінгу, гімнастики, гирьового спорту, бігу та ін.

Переможцем поединку з кросфіту стала більш доросла команда університету. Молодші товариші, студенти-«коледжани», пообіцяли у наступному році взяти реванш. Нагороду переможцям та призи за участь вручали директор Коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко, заступник голови обкому профспілки медичних працівників Т.Б. Пустовойт.

Потім відбулося нагородження учасників турніру з міні-футболу на «Кубок ректора». Церемонію нагородження провів ректор НФаУ В.П. Черних В.П. та проректор з адміністративно-господарчою роботи Л.М. Канцедал.

Призові місця у змаганнях за «Кубок ректора» вибороли:

І місце та звання переможця турніру – команда «НФаУ І»;

ІІ місце – «НФаУ ІІ»

ІІІ місце – «Риудан»

ІV місце – «Єльхадра»

У номінації «Кращий воротар» турніру нагороду отримав Мехді Усалах, «Кращий бомбардир» – Аззедін Амін, «Кращий гравець» турніру – Лобко Євген.

Також до нагороди були представлені викладачі – люди, без яких неможливе спортивне життя Національного фармацевтичного університету: Л.В. Очередько, яку студенти вишу жартома називають «мати футболу НФаУ», та суддя турніру – О.О. Слюсаренко.

Захід завершився дружніми привітаннями, жартами та фотозйомкою. Ректор НФаУ В.П. Черних, директор Коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко та проректор з адміністративно-господарчої роботи Л.М. Канцедал показали імпровізовані виступи з гирею.