27 лютого 2019 р. у НФаУ відбувся воркшоп для гідів «Харків фармацевтичний»

Воркшоп був підготовлений спільними зусиллями Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, Міського туристичного інформаційного центру КП “Центр розвитку міжнародного співробітництва” і Національного фармацевтичного університету. 

Гіди Харкова ознайомились з унікальним, єдиним у світі, культурним комплексом ”Фармація в віках”, скульптурами “Панацея”, “Аптекар”, “Майбутнє фармації” і скульптурною композицією “Особистості фармації”, присвяченої першому ректору НФаУ Н.О.Валяшко і ректору Д.П.Сало. Учасники також відвідали ідвідали Музей історії НФаУ, де дізнались багато цікавих фактів із історії фармації; кафедру фармацевтичної хімії та кафедру фармакогнозії. Під час воркшопу, який відбувся у бібліотеці НФаУ, виступили науковці Горбаньов В.В., Фісенко В.Ю., Хіменко С.В. з доповідями про історію становлення та розвитку аптечної справи у Харкові, про унікальну особистість, першого ректора університету М.О.Валяшко, про Харків як сучасний центр фармації.

Під час неформального спілкування обговорили шляхи подальшої співраці, перспективності розробки нових тематичних екскурсій.

Print Friendly, PDF & Email