28-29 квітня 2021 р. НФаУ привітав із Великодніми святами підшефні заклади

Попереду нас чекають великі свята, наповнені натхненням і бажанням творити тільки добрі справи.

Національний фармацевтичний університет, із року в рік, дотримується традиції «добрих справ», і саме напередодні Великодніх свят представники університету відвідали підшефні заклади.

28 квітня привітання прозвучали для малюків, які знаходяться на лікуванні у відділенні паліативної допомоги – дитячому хоспісі Міської дитячої лікарні №5, а також їхніх батьків і персоналу лікарні.

Для діток харчувальний комплекс НФаУ приготував смачні Великодні паски власної випічки.

29 квітня Національний фармацевтичний університет відвідав вихованців «Харківської спеціальної школи № 8».

Студентський парламент НФаУ передав дітям і колективу школи привітання від ректора Алли Котвіцької й академічної спільноти, а також почастував Великодніми смаколиками, приготованими у харчувальному комплексі НФаУ.

Голова студентського парламенту НФаУ Таїсія Новик розповіла дітям про те, що таке студентське самоврядування, як воно працює. Учні брали активну участь у розмові, а голови секторів студентського парламенту із задоволенням відповідали на їхні запитання.

Розважальна частина програми, звичайно, теж була присутня. Студентська молодь і малюки весело й завзято пограли в спортивні ігри.

Час, проведений у колі дітей та колективу школи на чолі з директором Ольгою Яловою, проминув у позитивних емоціях і доброзичливій атмосфері.

Наприкінці зустрічі представники НФаУ подарували школярам невід’ємні атрибути навчання та корисного дозвілля – канцелярське приладдя.