28-29 вересня 2021 р. відбувся галузевий науково-практичний семінар «Сучасні клітинні технології в медицині та фармації»

28-29 вересня відбувся галузевий науково-практичний семінар «Сучасні клітинні технології в медицині та фармації» в рамках Європейської програми Erasmus+ (Модуль Jean Monnet – MedEUk).

Організатором заходу виступили кафедри нормальної та патологічної фізіології НФаУ та клінічної лабораторної діагностики НФаУ.

На семінарі були присутні представники Медичного інституту Сумського державного університету, Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України, співробітники кафедр медико-біологічних дисциплін НФаУ, а також здобувачі вищої освіти спеціальностей 226 Фармація, промислова фармація, 224 Технології медичної діагностики та лікування.

Програма Галузевого науково-практичного семінару

Робота семінару була організована в змішаному форматі з використанням сучасних комунікаційних онлайн-платформ.

Це дозволило зібрати велику аудиторію вчених: у конференції взяли участь близько 500 науковців, у тому числі близько 350 – онлайн.

Ціль напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+ – активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідеї Об’єднаної Європи, знання про ЄС у широкому суспільстві (за межами наукових кіл та спеціалізованої аудиторії), наближаючи ЄС до громадськості.

Згідно з програмою семінару провідними науковими співробітниками Медичного інституту Сумського державного університету та Інституту проблем кріобіології та кріомедицини було представлено 5 доповідей.

Також у рамках семінару відбулося обговорення векторів подальшої співпраці між СумДУ та НФаУ в рамках Європейської програми Erasmus+.

Всі доповідачі семінару отримали іменні сертифікати обсягом 4 години.