28 червня 2024р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся ВИПУСК-2024

Сміливо йдіть за своєю фармацевтичною мрією у вільній, сильній, незламній конституційній Україні: ВИПУСК – 2024

28 червня у Національному фармацевтичному університеті відбувся ВИПУСК-2024, який цьогоріч співпав з
особливим державним святом – Днем Конституції.
 
Захід був організований у Арт-просторі обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, який вже не вперше надає можливість НФаУ проводити івенти на своїй локації, та зібрали випускників, їхніх батьків, колектив НФаУ.
 
Зі словами вітання до випускників звернулася в.о. ректора НФаУ, професор Алла Котвіцька. Проректори та декани зробили зворушливе відеозвернення. Охоче брали слово й самі випускники та їхні батьки.
 
Випускники, які завершили навчання з дипломом з відзнакою, отримали довгоочікуваний документ про вищу освіту з рук в.о. ректора, також Алла Анатоліївна вручила кожному з них «Конституцію України» з іменним автографом та найкращими побажаннями.
 
Попри надскладне сьогодення, студенти НФаУ подолали обраний шлях. Вони здобули освіту, практичні навички, долучалися до наукових досліджень та міжнародних заходів, знайшли у НФаУ друзів та кохання.
 
Багато спогадів позаду, багато планів – попереду. Сьогоднішні випускники втратили звання «студент», натомість юнаки й дівчата, якими ми пишаємося та яких щиро вітаємо, стали випускниками Національного фармацевтичного університету, а це – назавжди!
 
Print Friendly, PDF & Email