27 червня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся випуск – 2019

Цього року майже 700 молодих фахівців отримали дипломи Національного фармацевтичного університету. Із них чверть – іноземні громадяни, випускники факультету з підготовки іноземних громадян. Вперше урочистості пройшли в стінах університету.

Урочистості відбулися на «бензеновому кільці», поруч зі скульптурною композицією «Особистості фармації», яка є частиною скульптурного ансамблю музею під відкритим небом НФаУ.

Випускників привітала ректор НФаУ А.А. Котвіцька: «Дорогі випускники, ви – щасливі власники потужного ресурсу, яка виведе вас на омріяні висоти. Цей ресурс – віра в себе, – підкреслила ректор. – Я впевнена, що любов до рідного краю, повага до досягнень попередніх поколінь, творча праця зроблять ваше життя щасливим. Завтра саме ви будете створювати новий світ, нову державу, примножувати славу України. Від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України.

Від усього серця бажаю вам успіхів, здоров’я, життєвої стійкості, оптимізму і задоволення від тієї справи, яку ви обрали. Нехай реалізуються кращі задуми і буде щасливою доля!

Випускники 2019 – ваш університет вірить у вас! Сміливо йдіть за своєю фармацевтичною мрією!».

Теплі слова привітань та найкращі побажання прозвучали на адресу випускників від почесного ректора НФаУ, академіка НАН України В. П. Черних.

З вітаннями випускникам завітали почесні гості – директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Л.Г. Карпова та заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань фармації, фінансування та економіки Бондарчук Геннадій Вадимович.

Розділити урочистий момент отримання диплома прийшли до випускників батьки, викладачі, друзі.

Більше фото в альбомі