28 квітня 2021 р. у НФаУ відбувся захист робіт на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «ПАНАЦЕЯ МОЛОДА»

Згідно з листом Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 17.03.2021 р. № 4/387-21 «Про участь у конкурсі «Панацея молода», Національний фармацевтичний університет визначено базовим закладом вищої освіти для проведення конкурсу на здобуття премії для обдарованого юнацтва «ПАНАЦЕЯ МОЛОДА».

28 квітня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті в рамках дистанційної I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Youth Pharmacy Science» відбувся захист робіт ІІІ-го щорічного Всеукраїнського конкурсу на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «ПАНАЦЕЯ МОЛОДА».

Цього року для участі в першому етапі конкурсу було подано 21 молодіжну наукову роботу, що були опрацьовані та прорецензовані конкурсною комісією.

До участі у другому етапі було відібрано 12 наукових робіт, які й були презентовані під час очного (дистанційного) обговорення.

За результатами неупередженого оцінювання перемогу здобули:

у номінації «Біологія та біотехнологія»Денис Зеленський, керівник: Наталія Непошивайленко, КЗ «Дитячий екологічний центр» Кам’янської міської ради, КЗ НВК «Гімназія №11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня», м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

у номінації «Здоров’я людини»Леонід Нікітюк, керівник: Наталія Нікітчук, Улашанівський ліцей ім. Володимира Марковського Улашанівської сільської, с. Улашанівка (Хмельницька обл.);

у номінації «Хімія»Вероніка Білик, керівник: Оксана Бітлян, Миколаївський економічний ліцей №2 Миколаївської міської ради, м. Миколаїв;

у номінації «Екологія»Назар Рей, керівник: Світлана Потоцька, Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, м. Чернігів.

Спеціальним призом у номінації «Вибір журі» нагороджено Ксенію Пушко, науковий керівник: Грунська Ганна Юріївна, КЗ «Середня загальноосвітня школа №28» Кам’янської міської ради, м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.).

Усі учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки.

Національний фармацевтичний університет вітає переможців, дякує всім учасникам, що надіслали роботи, а також запрошує всіх бажаючих до участі в конкурсі наступного року!