28 квітня 2015 р. успішно пройшов перший етап сертифікаційного аудиту Системи управління якістю Університету

28 квітня 2015 р. успішно пройшов перший етап сертифікаційного аудиту Системи управління якістю Університету. Аудит проводив керівник Органу сертифікації систем менеджменту ТОВ МЦЯ “ПРИРОСТ” Олександр Юрійович Береговенко та головний аудитор цього органу Віктор Андрійович Волосковець.

В ході аудиту були проаналізовані документовані процедури, що регламентують процеси нашої системи, Настанова з управління Університетом та інша документація, наявність якої вимагає стандарт ISO 9001. Також аудитори провели зустріч з ректором, першим проректором, проректором з наукової роботи, проректором з адміністративно-господарчої роботи, деканом факультету ступеневої фармацевтичної освіти, керівниками навчального і планово-фінансового віділу, відділу кадрів тощо.

Аудитори дали деякі рекомендації щодо підготовки до другого етапу аудиту, який відбудеться наприкінці травня, але в цілому залишились задоволені станом впровадження Системи, над створенням якої плідно працював чималий колектив наших співробітників протягом останнього року. Сподіваємось і віримо, що впроваджувана система зробить наш Університет ще кращим!

Print Friendly, PDF & Email