28 листопада 2016 р. у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХVIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Конкурс, який вшановує вищу школу Харківщини, був започаткований у 1999 році. За 17 років конкурс став доброю традицією нашого регіону. За його історію лауреатами та дипломантами стали близько 850 науково-педагогічних працівників вищої школи.

У 2016 р. у конкурсі взяли участь 167 науково-педагогічних працівників із 33 ВНЗ III-IV рівнів акредитації, в тому числі й Луганського національного аграрного університету.

Учасників урочистостей – керівників ВНЗ, науково-педагогічних працівників, провідних учених, студентів – привітали голова Харківської облдержадміністрації Ю.О. Світлична, голова Харківської облради С.І. Чернов, голова ради ректорів харківських ВНЗ В.С. Бакіров, заступник ради ректорів В.М. Лісовий, президент Харківського університетського концорціуму Л.О. Белова, президент Національної Академії правових наук України О.В. Петришин.

Конкурс проводився у номінаціях «За мудрість і відданість науці та освіті», «За шляхетний приклад служіння українському народові», «За високі досягнення в творчій та культурно-просвітницькій діяльності», «Декан факультету», «Завідувач кафедри», «Завідувач кафедри фізичного виховання», «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін», «Викладач гуманітарних дисциплін», «Викладач фундаментальних дисциплін», «Науковець», «Молодий науковець».

На честь переможців та дипломантів конкурсу прозвучали музичні вітання від кращих творчих колективів вищих навчальних закладів Харківщини.

Науково-педагогічне та студентське співтовариство Національного фармацевтичного університету вітає з перемогою у ХVIII обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації  «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін» доктора фармацевтичних наук, професора кафедри біотехнології НФаУ Оксану Петрівну Стрілець.

За час існування конкурсу його дипломантами та переможцями стали 43 співробітника Національного фармацевтичного університету
[uptolike]