28 листопада 2018 р. в НФау відбувся звітний концерт культурного центру щодо підтвердження звання студії естрадного співу «Ексклюзив» та подання на присвоєння почесного звання «Народний аматорський колектив профспілок України» ансамблю народної пісні «Гердан»

Історія колективу на підтвердження звання, Студії естрадного співу «Екслюзив»,  почалася з лютого 1998 р. У його складі  завжди були студенти та декілька викладачів. Усі вони захоплювались мистецтвом співу, бажали розкрити свій потенціал, дарувати свій талант друзям, викладачам, виступати на сцені НФаУ та сценічних майданчиках ЗВО Харкова, змагатися на міських, обласних конкурсах та фестивалях. Інколи студенти об’єднувалися у вокальні проекти, які завоювали любов глядачів.

Керівник студії — Ложнікова Світлана. Сьогодні вокальна студія є однією з найпопулярніших. Кожен рік нові творчі імена, нові проекти, нові ідеї. Із року в рік колектив підвищує свій професійний рівень та накопичує досвід.

Кандидат на присвоєння почесного звання «Народний  аматорський колектив профспілок України» ансамбль народної  пісні «Гердан»,  створений у вересні 2011 року, основна мета колективу –  популяризація  української народної пісні і національних традицій. Керівник «Гердану» —Тетяна Шабалтас.

Сьогодні без цього колективу не обходиться жоден захід НФаУ. Колектив напрацював великий репертуар, де мають місце фольклорні, жартівливі, ліричні, стилізовані та сучасні пісні.

На  звітному концерті, а це є творчий іспит для культурного центру,  була присутня профільна атестаційна комісія.

Print Friendly, PDF & Email