28 листопада 2020 р. відбувся фінал кейс-чемпіонату від Серв’є Україна SERVIER PATIENT CARE CHALLENGE

Організаторами кейс-чемпіонату стали міжнародна французька фармацевтична компанія Серв’є та головна кейс-спільнота України CASERS.

Кейс-чемпіонат – це змагання, під час якого учасники (в командах або самостійно) вирішують бізнес-завдання, надані компанією.

Кейс-метод (case study) вперше був застосований в Гарвардській школі бізнесу в 1924 році.

Завданням Servier PatientсCare Challenge стало створення корисного і легкого у використанні мобільного додатку для пацієнтів із гіпертензією та його креативна презентація уявному лікарю. Крім глибоких знань у терапевтичній області, студенти мали можливість проявити свої ораторські здібності та презентаційні навички під час уявного візиту до лікаря, щоб розповісти про переваги такого додатку.

До складу журі увійшли Фредерік Фуйю, генеральний директор, Ольга Шилова, керівник відділу персоналу, Марія Савельєва, діджитал менеджер, Алла Кошевець, керівник відділу тренінгів та навчання, Кароліна Афанасьєва, керівник відділу з просування медичних препаратів серцево-судинного напрямку, Олена Бартовщук, менеджер з маркетингу безрецептурних препаратів.

На кейс-чемпіонат зареєструвалося 195 студентів 4-5 курсів медичних та фармацевтичних факультетів, які запропонували 31 рішення кейсу.

У фінал суддівською колегією було відібрано 10 найкращих рішень кейсів, представлених 16 учасниками із 7 університетів України, зокрема Національного фармацевтичного університету, Української медичної стоматологічної академії, Буковинського державного медичного університету, Харківського національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Фіналісти презентували результати роботи перед суддівською колегією кейсу у формат online.

Національний фармацевтичний університет представили студенти спеціальності «Фармація» 4 курсу Марія Настека та Поліна Чуйкова, які працювали індивідуально над кейсовим завданням, а також студенти 5 курсу Говтвян Дарія, Юлія Костенко, Єлизавета Олексюк – у команді DiJitaL pharm.

Перемогу одержала Юлія Старостенко, студентка 5 курсу фармацевтичного факультету Запорізького державного медичного університету, яка запропонувала мобільний додаток для пацієнтів із гіпертензією за назвою «HH Helper».

Від імені професорсько-викладацького складу та студентів Національного фармацевтичного університету висловлюємо подяку компанії Серв’є Україна в особі генерального директора Фредеріка Фуйю, а також CASERS за організацію інноваційного проекту для студентської молоді Україні – кейс-чемпіонату SERVIER PATIENT CARE CHALLENGE, який має практичну спрямованість, інтерактивний формат, надає унікальну можливість розвивати soft skills у студентів для успішності у житті та кар’єрі, а найголовніше – допоможе мільйонам пацієнтів із артеріальною гіпертензією щоденно контролювати стан свого здоров’я.