28 вересня 2017 р. у Науковій бібліотеці НФаУ відбувся «Модний шпацір з “Енеїдою”»

З нагоди святкування 175-ї річниці від дня виходу в світ (1842 р.) у Харкові першого повного видання поеми І.П. Котляревського «Енеїда» до Наукової бібліотеки НФаУ на «Модний шпацір з “Енеїдою”» завітали студенти 3 курсу 7 та 8 гр. спеціальності «Фармація». Захід відбувся з метою поглиблення знань студентів про розвиток української писемності та виховання почуття поваги й любові до рідної мови.

Лектор, ст. науковий співробітник Харківського літературного музею Н.Ф. Руденко Н.Ф., розповіла історію народження поеми Iвана Котляревського “Енеїда”, яку вважають початком нової української лiтератури. Значення Котляревського як зачинателя української літератури винятково важливе своїм поетичним словом. Утвердженням засад демократичної естетики він відкрив новий напрям у розвитку національної культури, спрямований на дедалі глибше проникнення в життя народу, на осмислення його історичної долі. Творчість І.П. Котляревського увійшла дорогоцінним вкладом в українську літературу і стала живим джерелом духовного розвитку народу.