29-31 березня 2016 р. Міський Палац дітей і юнацтва м. Дніпропетровська гостинно приймав учасників IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Імперія зірок»

У фестивалі-конкурсі взяли участь творчі колективи зі всієї Дніпропетровської області та найближчих регіонів України. Географія фестивалю-конкурсу цього року значно розширилася, творчі колективи були з Дніпропетровська, Харкова, Дніпродзержинська, Нікополя, Кривого Рогу, Запоріжжя, Мелітополя, Сум, Кіровограда, Бердянська, Орджонікідзе, Павлограду, Тростянця, Первомайська, Красноармійська, Тернівки, Синельниково.

Наш університет на цьому конкурсі представляли солісти вокальної студії «Ексклюзив» Анастасія Куян та Наталія Валєєва і ансамбль естрадного танцю «Парадіз» у складі Аліни Шпичак, Катерини Некової, Марії Щетініної, Поліни Юрьєвої, Аліни Бударіної і Ірини Шапошник.

Емоцій було багато: хвилювання, радість, нові знайомства. Конкурсні дні виявилися насиченими і цікавими, конкурсанти показали високий професійний рівень виконання і артистизму: яскраві костюми, цікаві постановки, неординарні рішення в подачі конкурсних номерів. Наші студентки гідно представили університет на цьому конкурсі!

Цього року ми привезли такі нагороди:

DSC_6480

1 місце у номінації «Естрадний вокал» (соло) — Анастасія Куян;

DSC_6497

1 місце у номінації «Естрадний вокал» (дуети) — дует «Freedom» Наталія Валєєва і Анастасія Куян;

3 місце у номінації «Сучасна хореографія» — ансамбль естрадного танцю «Парадіз».

Катерина Некова: «Цього року вдруге ми побували на фестивалі в Дніпропетровську. Нам дуже сподобалася атмосфера фестивалю, привітні конкурсанти, справедливе журі, ми отримали море позитивних емоцій. Цей фестиваль допомагає показати свою майстерність і уміння в різних жанрах творчого життя. 

Хочемо висловити вдячність організаторам фестивалю за те, що вони відкривають потенціал в дітях, котрі старанно працюють над собою і відкривають нові горизонти для досягнень».

Наталія Валєєва: «Емоції «зашкалювали», все просто чудово. Дуже хвилююче і радісно посісти перші місця».

Ірина Шапошник: «Цього року перший раз побувала на фестивалі в Дніпропетровську. Емоції просто не передати словами! Це треба бачити своїми очима. Уразив вік конкурсантів – від найменших до дорослих. Спасибі організаторам за те, що турбуються про розвиток культурної сторони дітей і підлітків. Сподіваюся поїхати на фестиваль і наступного року».

Аліна Шпичак: «Торік на набережній Дніпропетровська я кинула монету і загадала бажання повернутися сюди ще раз. І ось моє бажання здійснилося: в кінці березня нам пощастило знов побувати в цьому чудовому місті, де ми представляли Національний фармацевтичний університет на Всеукраїнському фестивалі “Імперія зірок”. Ми показали свою творчість глядачам і побачили цікаві, оригінальні номери інших колективів у різних жанрах. Було дуже приємно почути від професійного журі, що час не минув даремно і завдяки наполегливій роботі над собою за рік рівень нашого колективу виріс.  Ці декілька днів подарували багато позитивних емоцій і надовго залишаться яскравими спогадами. Але ми не зупинятимемося на досягнутому, адже попереду нові вершини і перемоги».

Три дні промайнули дуже швидко, але Дніпропетровськ встиг зачарувати нашу групу. Величний Дніпро надихав, незвичайна архітектура міста — дивувала, доброзичливі учасники конкурсу і дбайливі організатори фестивалю — тільки підсилювали бажання приїхати сюди наступного року, на ювілейний – V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок».

 

 

Print Friendly, PDF & Email