21 березня 2023 р. Національний фармацевтичний університет та Харківський обласний центр зайнятості підписали Меморандум про партнерство

Партнерство стейкхолдерів у справі підготовки фармацевтичних кадрів.

Під документом поставили підписи в.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька та директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Меморандумом визначені ключові цілі співпраці. Це, зокрема, забезпечення надання ефективних соціальних послуг студентській молоді, сприяння підвищенню соціальної та професійної мобільності випускників НФаУ, мотивація до легальної зайнятості в Україні та надання випускникам інформаційної допомоги з питань сприяння працевлаштуванню.

Для досягнення визначених цілей визначені напрями, за якими взаємодіятимуть Національний фармацевтичний університет та Харківський обласний центр зайнятості:

• обмін інформаційними і методичними матеріалами, іншою довідковою інформацією;
  • надання інформаційної, правової і консультативної допомоги з питань сприяння працевлаштуванню студентської молоді;
  • організація спільних заходів з питань сприяння працевлаштуванню студентської молоді;
  • інформування осіб, які потребують професійного навчання за рахунок ваучера щодо можливостей університету;
  • орієнтація зареєстрованих безробітних на навчання шляхом підвищення кваліфікації.

Університет та Центр зайнятості зобов’язалися здійснювати обмін інформацією та висвітлювати на власних інформаційних ресурсах спільні напрацювання й заходи; зберігати конфіденційність інформації відповідно до вимог законодавства України.

Укладений Меморандум став ще одним підтвердженням плідної багаторічної співпраці Національного фармацевтичного університету та Харківського обласного центру зайнятості задля гідного професійного майбутнього нашої молоді.