02 жовтня 2023 р. у НФаУ відновила роботу етнографічної експозиції Українська світлиця НФаУ

Українська світлиця НФаУ відновила роботу етнографічної експозиції і запросила на гостини «Захисники і козацтво під Покровом Богородиці» університетську родину.

Важкі часи, важкі втрати… Але, як зазначила в.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька, університетська спільнота щоденно – у навчанні, роботі, дослідженнях – наближає Перемогу. Саме таким є життєстверджувальний щоденний поступ НФаУ.

Перегортаємо сторінки історії Слобожанщини, згадуємо і передаємо нащадкам її славетні традиції, які об’єднують правобережну і лівобережну Україну.

Про маловідомі факти в перетині сюжетних ліній видатних особистостей Харківщини, які можна знайти в історичних описах про козацтво Слобожанщини, гостям розповів, у притаманній лише йому манері, хедлайнер зустрічі – Максим Розенфельд, знаний архітектор, мистецтвознавець та яскрава особистість.

Змістовним і грунтовним був дайджест експонатів української культури «Про перлини Української світлиці НФаУ» у розповіді доцентів кафедри фундаментальних та суспільно-гуманітарних дисциплін, мовознавців Наталії Лисенко та Алли Берестової.

Крім того, першокурсники університету мали нагоду ознайомитися зі студіями освітніх компонент кафедри фундаментальних та соціально-гуманітарних наук (завідувачка кафедри Ольга Назарко).

Студентів очікували змістовні івенти на кафедральних студіях:

• студія суспільних освітніх компонент (Анна Хіріна, Олег Садовніков)
  • студія фундаментальних освітніх компонент (Мар’яна Баранник)
  • студія мовних освітніх компонент (Вікторія Савіна)

Ознайомлення з кафедральними студіями підвищило рівень «суб’єкт-суб’єктних» взаємовідносин та комунікацій контенту «викладач-студент», розкрило палітру компетентностей, які буде сформовано при вивченні освітніх компонент кафедри.

Університет – це єдина спільнота викладачів, ректорату та студентського самоврядування.

У ці непрості часи, коли наша країна проходить випробування вогнем на міць, наш Національний фармацевтичний університет є прикладом того, як зберегти свою місію, крокувати відповідно до візії університету та продовжувати працювати на користь нашої держави.

Слава Україні! Слава нашим захисникам і захисницям!