29 березня 2016 р. студентка 6 курсу спеціальності «Фармація» Анна Кулібаба взяла участь у другому етапі другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Анна Кулібаба виступила з доповіддю «РОЛЬ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» (керівник наукової роботи – зав. каф. ФММ, проф. Малий В.В.) у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (м. Київ) як учасник другого етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Фармацевтичні дисципліни». Студентка отримала сертифікат учасника.

29.03.16 vseukrainskiy konkurs naukovikh robit mmf29.03.16 vseukrainskiy konkurs naukovikh robit mmf (2)