29 квітня 2021 р. закінчилися курси з підготовки до ЗНО-2021 «PHARM hub НФаУ»

29 квітня у Національному фармацевтичному університеті відбулося вручення сертифікатів слухачам, які успішно закінчили курси з підготовки до ЗНО-2021 «PHARM hub НФаУ» з української мови, математики, хімії, біології. Курси організовано і проведено відділом управління якістю НФаУ, підготовку пройшли 24 учня Харкова та області.

Заняття відбувалися щотижня – у період із 03 жовтня 2020 р. по 29 квітня 2021 р.

Друзі, наші майбутні вступники, бажаємо успіхів на ЗНО-2021 та чекаємо вас у вересні – вже у якості наших першокурсників!

Відгуки слухачів:

Аліна Ручко: «Хочу подякувати за неймовірну атмосферу та проведений із вами рік. Я дуже рада, що потрапила на підготовчі курси у НФаУ, хоча спочатку і не планувала пов’язувати життя з медициною. Досвід, який нам дав університет, допоможе вирішити більшість завдань. Спасибі всім друзям! Шкода з вами розлучатися. Бажаю всім успіху, а університету гідних студентів!»