29 квітня 2020 р. відбулося online засідання Вченої ради ІПКСФ НФаУ з використанням вебплатформи ZOOM

Засідання Вченої ради ІПКСФ НФаУ відбулося в режимі online за участі голови Вченої ради – директора Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Галій Л. В. та членів Вченої ради: декана факультету післядипломної освіти Сурікова О. О.; декана факультету підвищення кваліфікації Мороз С. Г.; директора Центру інформаційних та дистанційних технологій навчання ІПКСФ Баган С. О.; завідувачів кафедр ІПКСФ, відповідальних за розвиток дистанційного навчання, за наукову діяльність, навчальну, методичну роботу, кураторів кафедр ІПКСФ (усього 33 особи).

На порядку денному були розглянуті питання:

1. Стан проходження та перспективи закінчення інтернатури за спеціальностями «Загальна фармація» та «Клінічна фармація» (Доп.: декани ІПКСФ).
  2. Прогноз виконання навчально-виробничого плану ІПКСФ за 1 півріччя 2020 р. у порівнянні з 1 півріччям 2019 року (Доп.: завідувачі кафедр ІПКСФ).

Декан факультету підвищення кваліфікації доц. Мороз С. Г. ознайомила учасників засідання з ходом навчального процесу в інтернатурі зі спеціальності «Загальна фармація», акцентувала увагу на належний рівень проходження інтернатури провізорами-інтернами, їх високу успішність, надала пропозиції щодо проведення очної сесії у період карантину, окреслила перспективи закінчення інтернатури та ознайомила з розробленим проєктом Положення про атестацію провізорів-інтернів в ІПКСФ.

Стан проходження інтернатури за спеціальністю «Клінічна фармація» був охарактеризований деканом факультету післядипломної освіти доц. Суріковим О. О., який ознайомив присутніх зі змінами графіку освітнього процесу у зв’язку з карантином, порядком проведення іспиту для спеціальності «Клінічна фармація», приділив увагу питанню порядку проведення та завершення циклів у період карантинних заходів в Україні.

Завідувачі кафедр надали результати роботи з виконання навчально-виробничого плану ІПКСФ у 1 півріччі, проаналізували діяльність кафедр у порівняння з 1 півріччям 2019 р., а також окреслили прогнози на подальшу роботу з виконання навчально-виробничого плану.