29 по 31 березня 2017 р. у НФаУ продовжив роботу профорієнтаційний табір «Pharm Camp»

Учасникам проекту гостинно відкрили двері кафедри аналітичної хімії, організації та економіки фармації, фізичного виховання та здоров’я, соціальної фармації, технології ліків.

Лабораторне заняття «Хімічний експеримент власними руками» на кафедрі аналітичної хімії відвідали старшокласники Харківського ліцеїв №133, №107, гімназії №43, ЗОШ №55. Гостей супроводжували завідувач кафедри клінічної та лабораторної діагностики професор Е.В. Супрун та доцент Л.В. Карабут, доцент кафедри клінічної фармакології ІПКСФ А.В. Березняков. Із профорієнтаційною промовою заняття відкрив завідувач кафедри професор І.С. Гриценко, проводили заняття доценти кафедри І.Ю.Пєтухова, К.І.Проскуріна.

На кафедрі організації та економіки фармації було проведене заняття-екскурсія «Я працівник аптеки». Перед присутніми виступила завідувач кафедри професор А.С. Немченко, заняття проводила доцент Л.В. Тищенко. Були присутні учні ліцею №107, гімназії №43, ЗОШ №55.

На кафедрі технології ліків професором Н.В. Хохленковою та доцентом Н.Ф. Орловецькою проведено лабораторне заняття за темою «Хімічні реакції при приготуванні ліків» для учнів харківських шкіл №149 та №39.

Викладачі кафедри соціальної фармації провели бліц-дискусію на тему «Майбутня професія – перші кроки» з учнями 9-10 класів ЗОШ №51 м. Харкова. У дискусії від кафедри взяли участь завідувач кафедри соціальної фармації, доцент І.В. Кубарєва, доцент кафедри Л.А. Карпенко, асистент кафедри О.А. Пастухова та аспірант кафедри І.О. Сурікова.

Майбутні абітурієнти аргументовано доводили свою точку зору стосовно професійного майбутнього, проявивши ґрунтовний підхід до вибору професії.

За дружнім столом зі смаколиками учні поділилися враженнями від відвідин нашого університету, зокрема оформлення та оснащення аудиторій, зацікавленого та доброзичливого ставлення до студентів.

Кафедра косметології і аромології, в рамках проведеного Національним фармацевтичним університетом профорієнтаційного табору для школярів «Pharm Camp» приймала учнів 9-10 класів ЗОШ №22 м. Харкова №22.

Доцент кафедри Л.С. Петровська провела ознайомлювальне відвідування кафедр ботаніки, фармацевтичної хімії, медичної хімії, фармакогнозії, хімії природних сполук, аптечної технології ліків, технології ліків, заводської технології ліків.

Доценти кафедри Л.С. Петровська, Т.В. Мартинюк і асистент Б.Т. Кудрик провели лабораторні заняття на тему «Робимо крем косметичний власними руками», які викликали у дітей інтерес.

Зустріч завершилася відвідинами музею історії НФаУ та екскурсією до фізкультурно-оздоровчого комплексу.

У межах проекту «Pharm Camp» проведена зустріч зі вчителями хімії та біології шкіл м. Нової Водолаги Харківської області, кафедрою ботаніки була прочитана лекція «Лікарські рослини», проведено екскурсію за темою «Органічна хімія в фармації. Синтез біологічно-активних речовин» на кафедрі органічної хімії та екскурсію до музей історії НФаУ.

30 березня 2017 р. у НФаУ продовжив роботу профорієнтаційний табір «Pharm Camp». Учасників проекту зустрічали кафедри органічної хімії, аптечної технології ліків. Екскурсію «Органічна хімія для фармації. Синтез нових біологічно-активних речовин» на кафедрі органічної хімії відвідали старшокласники харківських гімназій №144 (25 учнів), №24 (7 учнів), ЗОШ №42 (20 учнів), ліцею №107 (13 учнів). Екскурсію проводила доцент Л.І. Боряк. Супроводжували школярів доценти Л.В. Карабут та С.В. Васильєв.

На кафедрі аптечної технології ліків було проведене заняття «Приготування порошків у аптечних умовах». Гостей привітала професор Н.П. Половко, заняття проводили доцент Т.М. Зубченко, асистент М.В. Марченко.

Кафедра косметології і аромології приймала учнів 9-10 класів ЗОШ №125 м. Харкова. Вперше було проведено нове лабораторне заняття на тему «Дезодорант – просто і безпечно зробити для себе», яке провела доцент Л.С. Петровська.

Зустріч завершилася відвідинами музею історії НФаУ.

31 березня 2017 р. школярі-учасники проекту «Pharm Camp» відвідали кафедри фармацевтичної хімії, неорганічної хімії та фізичного виховання і здоров’я.

Лабораторне заняття «Приходи, посмотри на таблетку изнутри» на кафедрі фармацевтичної хімії відвідали учні харківського ліцею №133, ЗОШ №37, гостей супроводжував доцент кафедри клінічної фармакології ІПКСФ А.В. Березняков, а проводили заняття доцент І.А. Данилова та доцент Т.В. Алексєєва.

На кафедрі неорганічної хімії проведено лабораторне заняття «Класи неорганічних – сполук запорука якісної хімічної освіти» для учнів Харківської школи №17.

Кафедра фізичного виховання і здоров’я відкрила двері для учнів 9-11 класів з ліцею №133. Спортивним комплексом була проведена екскурсія. Майбутні абітурієнти прослухали лекцію на тему «Якщо ти не піклуєшся про своє тіло, як ти плануєш у ньому жити?».