03 жовтня 2020 р. у НФаУ стартував проєкт PHARM hub: підготовка до ЗНО 2021

Перша зустріч зі слухачами підготовчих курсів пройшла за підтримки відділу управління якістю, приймальної комісії, відділу практики та сприяння працевлаштуванню, представників роботодавців.

Під час зустрічі помічник ректора з якості та сертифікації Ольга Назарко ознайомила учасників заходу з особливостями підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році з дисциплін українська мова та література, математика, хімія, біологія.

Голова відбіркової комісії НФаУ Станіслав Погорєлов представив можливості університету у здобутті вищої фармацевтичної освіти.

Олена Мітронова, представник Комунального підприємства Харківської обласної ради «Обласний аптечний склад» , яка має досвід роботи провізором 32 роки, розповіла про унікальність професії та особливості практичної діяльності.

Оксана Барковська, завідувач відділу практики та сприяння працевлаштуванню, поінформувала про ефективну співпрацю НФаУ з роботодавцями та гарантоване працевлаштування після закінчення навчання.

Слухачі PHARM hub : підготовка до ЗНО 2021 познайомилися з викладачами навчальних дисциплін проєкту. Роботу PHARM hub: підготовка до ЗНО 2021 розпочато, набір слухачів продовжується.

Долучайся до нашої університетської родини, абітурієнте 2021!